+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Fotele i krzesła  biurowe

Wygodne, ergonomiczne, nowoczesne i trwałe – takie właśnie są oferowane przez nas krzesła i fotelebiurowe oraz gabinetowe.

Pełna  Oferta

Fotele i krzesła biurowe oraz fotele gabinetowe, które możemy Państwu zaoferować  są produktami z górnej półki. Zaprojektowane zostały z dużą dbałością o szczegóły, ale również ze świadomością że jest to najszybciej zużywający się mebel. Dlatego też nasze fotele biurowe oferują nie tylko ergonomię, pozwalającą na pracę w komfortowych i zdrowych dla naszego ciała warunkach, ale również zapewniają wieloletnią i bezawaryjną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą foteli i krzeseł dla biura.

foto-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-4
foto-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-3
foto-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-3
square-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-2

Jedną z najważniejszych rzeczy w pracy biurowej jest dobór właściwego fotela lub krzesła. Długotrwałe przebywanie w nieergonomicznej pozycji siedząc może skutkować uciązliwymi bólami, lub nawet trwałymi uszkodzeniami kręgosłupa.

Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni fotel do Pańśtwa sylwetki i wykonywanej pracy. Możecie też Państwo przetestować szeroką gamę oferowanych przez nas modeli krzeseł i foteli do biura osobiście, w naszym Łódzkim salonie. Polecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby zapewnić Państwu obecność właściwego doradcy, jak również sprawdzenie czy wybrany model fotela biurowego jest aktualnie dostępny w naszym salonie, czy wymaga wcześniejszego zamówienia.

Masz pytania, potrzebujesz wyceny –  Nie czekaj!

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42