+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Fotele gabinetowe - meble biurowe

Prestiż i komfort

Fotele gabinetowe to sprzęt, z którym mamy styczność praktycznie każdego dnia i codziennie z nich korzystamy. Przydają się w pracy w firmie oraz w czasie nauki w domu. Bardzo często spędzamy w nich długie godziny. I właśnie dlatego należy pamiętać, aby wybrać te modele, które będą maksymalnie wygodne. Fotele bez kółek, bez oparcia czy bez podłokietników raczej nie spełnią Twoich oczekiwań. Zwróć uwagę na ich kształt oraz na to czy są modelowane i regulowane. Ważne jest także, aby pasowały do aranżacji wnętrza. Wysokiej jakości fotele gabinetowe znajdują się właśnie w naszym sklepie internetowym.

Możesz wybrać model designerski lub ten całkowicie tradycyjny. Wybieraj spośród całej palety barw. Krzesła gabinetowe mogą być beżowe, białe, brązowe, czerwone, czarne, fioletowe, kremowe, niebieskie, pomarańczowe, różowe, szare, turkusowe, zielone czy czerwono – czarne. To jednak tylko przykład, do wyboru masz jeszcze więcej kolorów. To daje Ci pewność, że znajdziesz krzesło idealnie dopasowane do określonego wystroju wnętrza.

Meble szkolne GS-ZK 1a-180

Fotele gabinetowe ACTION

Meble szkolne GS-ZK 340

Fotele gabinetowe ACTIVE

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Fotele gabinetowe MYTURN

Fotel gabinetowy

Dobrze dobrany fotel jest w stanie zredukować ból kręgosłupa, który często pojawia się w wypadku długotrwałej pracy siedzącej. To nie żarty! Krzesło do pracy to nie fotel bujany, który ma służyć głównie do zabawy. Aby praca była zdrowa, krzesło musi być odpowiednio profilowane. Wiele modeli krzeseł można traktować jako siedzisko zdrowotne lub inaczej proflikatyczno-rehabilitacyjne. Taki fotel będzie zdrowy dla kręgosłupa, a problem bolących pleców po prostu zniknie.

Meble szkolne GS-ZK 3

Fotele gabinetowe VERIS

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Fotele gabinetowe QR

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Fotele gabinetowe VEGA

Praktycznie wszystkie fotele gabinetowe z naszej oferty to modele dostępne w różnych opcjach, np. jeśli chodzi o materiały. Znajdziesz u nas krzesła z elementami drewnianymi, metalowymi, plastikowymi tapicerowane, wyściełane, pikowane, welurowe, skórzane w różnych kolorach np. biały, brązowy, zielony (zarówno ze skóry naturalnej, jak i eko skóry), materiałowe, z siatką. Użyte tkaniny i materiały odznaczają się najwyższą jakością oraz wytrzymałością. Problem porysowanych paneli podłogowych wyeliminowany został przez modele z kółkami gumowymi. Długie godziny siedzenia to pełen komfort, co zapewnia wentylowane oparcie z siatką.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42