+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Fotele pracownicze - meble biurowe

Fotele pracownicze – wygodne i niedrogie

Fotele pracownicze znajdujące się w naszej ofercie zostały stworzone dla wymagających użytkowników, dla których priorytet stanowią rozwiązania ergonomiczne przy zachowaniu pełnej dbałości o design i jakość wykonania. Proponowane przez nas krzesła pracownicze umożliwiają optymalne dopasowanie funkcji do indywidualnych potrzeb użytkowników z dbałością o ergonomię przestrzeni biurowej zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej. Szeroki wybór kształtów, kolorów i wykończeń daje nieograniczone możliwości aranżacji i wyposażenia każdego biura.

Meble szkolne GS-ZK 340

Fotele pracownicze ACTIV

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Fotele pracownicze ALTUM

Fotele pracownicze

Statystycznie, niestety, nadal w Polsce wielu pracodawców nie przykłada zbyt wielkiej wagi do ergonomicznego stanowiska pracy. Fotele biurowe oraz biurka mają ich zdaniem przede wszystkim spełniać swoje podstawowe zadanie – zapewniać miejsce pracy. Nie ma znaczenia czy są one wygodne, czy nie. Niestety pracodawcy nie zdają sobie sprawy jak ważne znaczenie odgrywają dobre jakościowo fotele pracownicze. Pracownicy każdego dnia spędzają na nich minimum 8 godzin. Nie warto kupować krzeseł, które nie spełnią ich oczekiwań, szczególnie, że dobrej jakości fotele pracownicze będą gwarancją zdrowej postawy pracowników oraz zapewnią koncentrację przez cały dzień.

Meble szkolne GS-ZK 3

Fotele pracownicze APP

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Fotele pracownicze EVO

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Fotele pracownicze ARCA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Fotele pracownicze LIGHT UP

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Fotele pracownicze ERGONOMIC MASTER

Meble szkolne GS-ZK 330

Fotele pracownicze MOTTO

Meble szkolne GS-ZK 3

Fotele pracownicze PLAYA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Fotele pracownicze VERIS NET

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Fotele pracownicze SAVA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Fotele pracownicze VIOLLE

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Fotele pracownicze TANYA

Meble szkolne GS-ZK 330

Fotele pracownicze XENON

Choć pracodawca, który decyduje się na zakup dobrych jakościowo foteli pracowniczych powinien liczyć się z wydatkiem, szczególnie jeśli w firmie pracuje pokaźna ilość osób, to jednak może mieć pewność, że koszt ten zwróci się. W tym przypadku działa zasada „cena w zamian za jakość i wydajność pracy pracownika”. Niemniej jednak porządne krzesło biurowe spełnia wszelkie wymogi atestowe, zapewnia komfort, a także jest ergonomiczne i przystosowane do indywidualnych potrzeb danego pracownika. Szczególnie dobrym wyborem są fotele pracownicze Halmar. Kupując krzesło Halmar pracodawca ma pewność, że nie zepsuje się ono po kilku miesiącach stosowania.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42