+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Dodatki do mebli biurowych

Dodatki do mebli biurowych to nie tylko poprawa funkcjonalności i ergonomii, ale często spięcie w całość projektu idealnej przestrzeni biurowej.

Wiele dodatków do mebli biurowych

W ofercie firmy Galter znajdziecie Państwo dodatki do mebli biurowych takie jak koszyczki na gniazdka, osłony i mocowania kabli, uchwyty, wieszaki i inne.

Zachęcamy do pobrania katalogów z naszą ofertą oraz cenników. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, lub macie jakieś pytania – nasi doradcy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji.

Szukasz stylowych, wysokiej jakości dodatków do mebli biurowych? Dobrze trafiłeś!

 
foto-meble-dodatki-biurowe-wieszaki-gniazdka-koszyczek-3
foto-meble-dodatki-biurowe-wieszaki-gniazdka-koszyczek-2
foto-meble-dodatki-biurowe-wieszaki-gniazdka-koszyczek-2
foto-meble-dodatki-biurowe-wieszaki-gniazdka-koszyczek-4

Odpowiednie dodatki do mebli biurowych

W wyposażeniu biura największe znaczenie mają oczywiście odpowiednio dobrane meble biurowe wysokiej jakości. Jednak są jeszcze inne elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę, a są to wszelkie dodatki do mebli biurowych, które pozwolą nam na stworzenie idealnego i komfortowego miejsca pracy. Do takich dodatków zaliczyć możemy oferowane przez naszą firmę wieszaki, osłony i mocowania kabli, uchwyty, czy koszyczki na gniazdka. Te drobne elementy wyposażenia sprawią, że biuro będzie kompletne. Dodatki do mebli biurowych są niezwykle istotne, ponieważ sprawiają, że nasze biuro jest nie tylko eleganckie i nowoczesne, ale przede wszystkim bezpieczne dla pracowników oraz gości. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą dostępnych u nas dodatków biurowych renomowanych marek. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru.

Oferujemy dodatki najlepszych, renomowanych marek. Jeśli nie możesz znaleźć tego, co Cię interesuje – prosimy o kontakt, doradca pomoże Ci znaleźć właściwy dodatek.

Stylowe wieszaki na ubrania? Koszyki z gniazdkami sprytnie ukryte w meblach biurowych? Ładnie dopasowane kolorystycznie maskownice do kabli zasilających? Otwory dla kabli z osłoną w kolorze wykończenia?

Te i wiele innych dodatków do mebli biurowych znajdziesz w naszej ofercie!

 

Masz pytania, potrzebujesz wyceny –  Nie czekaj!

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42