+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Fotele i krzesła  biurowe

Wygodne, ergonomiczne, nowoczesne i trwałe – takie właśnie są oferowane przez nas krzesła i fotelebiurowe oraz gabinetowe.

Fotele biurowe – z wysokiej jakości materiałów

Fotele biurowe, odpowiednio dobrane do sylwetki pracownika oraz wykonywanej przez niego pracy, są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia i codziennej pracy biurowej. Jednak nie tylko na to powinniśmy zwracać uwagę wybierając konkretne meble. Musimy mieć bowiem świadomość, że fotele biurowe to najszybciej zużywające się wyposażenie naszego biura. W związku z tym postawmy na jakość. Szeroka gama oferowanych przez nas foteli biurowych wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Zostały one zaprojektowane i wyprodukowane z ogromną dbałością o szczegóły.

Fotele i krzesła biurowe z naszej oferty zagwarantują Państwu komfort i zdrowie pracowników, jak i bezawaryjną oraz wieloletnią pracę. Nasz doświadczony zespół pomoże Państwu w doborze odpowiednich foteli biurowych. Dodatkowo, w salonie firmy Galter w Łodzi oferujemy naszym Klientom możliwość przetestowania osobiście foteli i krzeseł biurowych.

Fotele i krzesła biurowe oraz fotele gabinetowe

Fotele i krzesła biurowe oraz fotele gabinetowe, które możemy Państwu zaoferować  są produktami z górnej półki. Zaprojektowane zostały z dużą dbałością o szczegóły, ale również ze świadomością że jest to najszybciej zużywający się mebel. Dlatego też nasze fotele biurowe oferują nie tylko ergonomię, pozwalającą na pracę w komfortowych i zdrowych dla naszego ciała warunkach, ale również zapewniają wieloletnią i bezawaryjną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą foteli i krzeseł dla biura.

 
foto-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-4
foto-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-3
foto-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-3
square-meble-krzesła-fotele-biurowe-gabinetowe-2

Krzesła biurowe – ergonomiczne, do pracy codziennej

Krzesła biurowe to niezwykle ważny element wyposażenia każdego biura. Pracownicy na tym meblu spędzają kilka, a czasem nawet i kilkanaście godzin dziennie. W związku z tym krzesła biurowe nie tylko muszą być ładne i eleganckie, ale przede wszystkim wygodne oraz funkcjonalne.

Do codziennej pracy najlepiej sprawdzą się te krzesła biurowe, które wyposażone są w regulację wysokości siedziska oraz kąta nachylenia oparcia. Zawsze sprawdzi się również odpowiednie wyprofilowanie na odcinek lędźwiowy kręgosłupa i regulowane podłokietniki. Każdy z nas jest inny i powinien mieć możliwość dostosowania krzesła biurowego do swojej sylwetki. Wybierając krzesła biurowe do naszej firmy musimy pamiętać, że długotrwałe przebywanie w niewygodnej i nieergonomicznej pozycji siedzącej będzie miało swoje konsekwencje w bólu kręgosłupa, a nawet w jego trwałych uszkodzeniach!

Ergonomiczne fotele i krzesła biurowe

Jedną z najważniejszych rzeczy w pracy biurowej jest dobór właściwego fotela lub krzesła. Długotrwałe przebywanie w nieergonomicznej pozycji siedząc może skutkować uciązliwymi bólami, lub nawet trwałymi uszkodzeniami kręgosłupa.

Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni fotel do Pańśtwa sylwetki i wykonywanej pracy. Możecie też Państwo przetestować szeroką gamę oferowanych przez nas modeli krzeseł i foteli do biura osobiście, w naszym Łódzkim salonie. Polecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby zapewnić Państwu obecność właściwego doradcy, jak również sprawdzenie czy wybrany model fotela biurowego jest aktualnie dostępny w naszym salonie, czy wymaga wcześniejszego zamówienia.

 

Masz pytania, potrzebujesz wyceny –  Nie czekaj!

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42