+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Lady  Recepcyjne

Recepcja to wizytówka Twojej firmy. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Lady biurowe – miejsce pracy recepcji

Lady biurowe to nie tylko wyposażenie reprezentacyjne, ale oczywiście również miejsce pracy. Za ladą recepcji nasi pracownicy będą spędzać kilka godzin dziennie witając gości, obierając telefony, czy pracując przy komputerze. Dobierając lady recepcyjne powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie czynności, które będą tutaj wykonywane. W związku z tym muszą one być ergonomiczne, zapewniać wygodną i komfortową pracę, a także umożliwiać swobodną komunikację z gośćmi firmy. Oferowane przez nas lady recepcyjne, ze względu na swoją codzienną eksploatację, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki różnorodności projektów jesteśmy w stanie wyposażyć klasyczne, minimalistyczne, surowe, czy nawet bardzo nowoczesne wnętrza. W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo to, co spełni wszelkie oczekiwania,  a nasi doświadczeni eksperci odpowiedzą na każde pytanie dotyczące wyboru odpowiednich mebli biurowych.

Meble do recepcji

Meble do recepcji to ważna rzecz. I trudny wybór.

Wizyta w biurze czy hotelu często zaczyna się od recepcji. Tu możesz zrobić pierwsze wrażenie na kliencie, zdobuć jego uznanie i zaufanie, lub zrazić go do siebie.

Często od projektu recepcji zależy wygląd całego biura – dobrze aby stanowiły one spójną całość.

Nasza doświadczona grupa doradców chętnie pomoże Ci wybrać właściwą ladę do recepcji oraz pozostałe meble. Przygotujemy wizualizację, abyś nie musiał decydować w ciemno. Sprawdź nas!

 
foto-meble-do-recepcji-lady-recepcyjne-4
foto-meble-biurowe-pracownicze-open-space-3
foto-meble-biurowe-pracownicze-open-space-3
foto-meble-do-recepcji-lady-recepcyjne-1

Lady recepcyjne

Posiadamy lady recepcyjne najwyższej jakości, pasujące zarówno do ultra-nowoczesnych, surowych i minimalistycznych wnętrz jak i klasyczne, dobrze komponujące się z tradycyjnym wystrojem.

Polecamy pobranie naszych katalogów, w których znajdziecie Państwo pełną ofertę naszych lad recepcyjnych i innych mebli do recepcji.

Zapraszamy też do działu dodatki, gdzie będziecie mogli Państwo dobrać taki asortyment jak np. wieszaki czy lampy.

Na dalsze pytania chętnie udzielimy odpowiedzi mailowo, telefonicznie lub osobiście, w naszym salonie. Zapraszamy!

Recepcja – meble recepcyjne doskonale zaprojektowane

Meble recepcyjne, oferowane przez firmę Galter, z pewnością zrobią bardzo dobre wrażenie na każdym, kto będzie odwiedzał Państwa firmę. Nie da się przecież ukryć, że wygląd recepcji ma ogromne znaczenie, ponieważ to tutaj właśnie zaczyna się wizyta każdego naszego gościa, klienta, czy kontrahenta. To, jak urządzimy i wyposażymy recepcję, będzie wizytówką naszego przedsiębiorstwa. Dzięki odpowiednio dobranym meblom recepcyjnym możemy stworzyć wnętrze, które pomoże nam w zdobyciu zaufania oraz uznania odwiedzających nas osób. Dodatkowo, od tego, jak zostanie zaprojektowana recepcja, zależeć będzie układ i wygląd pozostałych pomieszczeń naszego biura. Musi on być spójny i tworzyć jedną całość. Dzięki przygotowanej przez nasz zespół wizualizacji, jeszcze przed podjęciem ostatecznego wyboru, będą mogli Państwo zdecydować, czy dane meble recepcyjne i biurowe spełnią oczekiwania o idealnym wnętrzu.

 

Masz pytania, potrzebujesz wyceny –  Nie czekaj!

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42