+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Meble  Biurowe

Niedrogie, stylowe, dobrej jakości meble biurowe. Tanio, solidnie i szybko. Duże stany magazynowe.

Mable biurowe

Meble biurowe to niezwykle istotny, jeśli nie najistotniejszy, element wyposażenia każdego biura. Stworzenie stylowego i komfortowego wnętrze to nie lada wyzwanie. Meble biurowe nie tylko muszą być eleganckie, ale również wygodne i funkcjonalne. To, jak wygląda biuro, świadczyć będzie przecież o całej firmie. W związku z tym oferujemy naszym Klientom nowoczesne, estetyczne, ergonomiczne, a także wyjątkowo trwałe meble biurowe. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno biurka i krzesła biurowe, jak i stoły, krzesła konferencyjne, meble gabinetowe, regały, szafy na ubrania, czy lady recepcyjne. Nieważne, czy urządzają Państwo open space, sale konferencyjne, gabinety, czy szatnie pracownicze. Z pewnością znajdą Państwo w naszej ofercie wszystko to, co będzie niezbędne do wyposażenia wszystkich pomieszczeń firmowych.

Nowoczesne, trwałe i wyjątkowo estetyczne meble biurowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble do biur czołowych producentów.

Nasz zespół przygotuje dla Państwa aranżację biurowych mebli pod konkretną powierzchnię, zaproponujemy optymalne rozwiązania, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wszystkie oferowane przez nas meble dla biura są objęte gwarancją producenta, oferujemy profesjonalny montaż i transport na terenie całego kraju.

 
foto-meble-biurowe-pracownicze-open-space-4
foto-meble-biurowe-pracownicze-open-space-3
foto-meble-biurowe-pracownicze-open-space-3
foto-meble-biurowe-pracownicze-open-space-1

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa ofertę „szytą na miarę”, idealnie dostosowaną do potrzeb. Nasz zespół zawsze z chęcią przygotuje odpowiednią wizualizację wnętrza, a także zaproponuje innowacyjne i optymalne rozwiązania, które pomogą w stworzeniu eleganckiego oraz ergonomicznego biura.

Meble biurowe dla każdego rodzaju biura

Meble biurowe dostępne w naszej ofercie są produkowane z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo objęte są gwarancją producenta. Poza wyposażeniem biur, oferujemy również transport na terenie całego kraju oraz profesjonalny montaż.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Galter oraz do kontaktu z naszym zespołem.

Nie ważne czy budujesz rozległy open space, czy wyposażasz w meble jeden nieduży pokój biurowy. Mamy rozwiązania dostosowane do każdej przestrzeni.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam przygotowywać indywidualne oferty mebli biurowych skrojone na miarę Państwa potrzeb.

Zachęcamy do pobrania naszego cennika mebli biurowych i skontaktowania się z naszym działem obsługi – tam uzyskacie Państwo szczegółowe informacje.

 

Masz pytania, potrzebujesz wyceny –  Nie czekaj!

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42