+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Meble biurowe - biurka z elektrycznie regulowaną wysokością

Biurka z regulowaną wysokością

Biurka z regulowaną wysokością to bardzo ważny mebel biurowy, niezbędny element każdego biura. Dzięki takiemu meblowi, każdy z pracowników firmy może dostosować wysokość miejsca pracy do swoich potrzeb. Pracownik biura powinien mieć możliwość dostosowania wysokości blatu biurka z regulowaną wysokością do swojego wzrostu. Dodatkowo, oferowany przez nas mebel, pozwala również na zmianę pracy w pozycji siedzącej na pracę w pozycji stojącej w dowolnym momencie.

Badania pokazują nam, że zbyt długie siedzenie w jednej pozycji przy biurku, przy komputerze, co jest bardzo popularne w ostatnich czasach, może mieć bardzo negatywne konsekwencje dla naszego zdrowia. Aby tego uniknąć zachęcamy naszych Klientów do wyposażenia biura, a w szczególności przestrzeni typu open space, w biurka w regulowaną wysokością. Te, które są dostępne w naszej ofercie, umożliwiają zmianę pozycji pracy za jednym przyciśnięciem przycisku.

Biurka do pracy stojącej

Zbyt długie siedzenie w jednej pozycji może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Aby promować ruch, zawsze zachęcamy do wstania i częstych, krótkich przerw. Jednak częste przerwy nie zawsze są możliwe. W naszej ofercie wyposażenia biura wprowadziliśmy rozwiązania które umożliwiają zmianę pozycji pracy za jednym naciśnięciem przycisku. Zapoznaj się z poniższymi punktami, aby dowiedzieć się więcej o naszych biurkach z regulacją wysokości.

 

Meble szkolne GS-ZK 340

Burka z regulacją wysokości

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Burka z regulacją wysokości

Regulowane biurka

Biurka z regulowaną wysokością są nie tylko wygodne i dbają o zdrowie pracowników, ale również   są ergonomiczne oraz funkcjonalne. Według najnowszych badań ergonomia stanowiska pracy jest bezpośrednio związana z efektywnością pracy pracowników firmy, co dalej ma bardzo pozytywny wpływ na sytuację całej firmy. Dodatkowo, ten rodzaj mebla nada każdemu wnętrzu nowoczesności oraz charakteru.

Biurka z regulowaną wysokością są na tyle uniwersalne, że przydadzą się nie tylko w biurze, ale również w placówce medycznej, szkole, czy w każdym gospodarstwie domowym.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Podstawowowa zasada – meble są dla ludzi, a nie ludzie dla mebli. Najnowsze badania nad ergonomią stanowiska pracy wskazują, że stosowanie zasad ergonomii w biurze jest bezposrednio związane z efektywnością pracy poszczególnych pracowników. Wpływa to generalnie na sytuację finansową całej firmy.

-zwiekszenie efektywności pracy- zwiekszenie wydajności pracownika.

-zmniejszenie kosztów absencji- a tym samym kosztów działania firmy.

Meble szkolne GS-ZK 3

Burka z regulacją wysokości w systemie Drive

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Burka z regulacją wysokości CTA

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Burka z regulacją wysokości w systemie Drive

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Burka z regulacją wysokości OGI

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Burka z regulacją wysokości w systemie Drive

Meble szkolne GS-ZK 330

Burka z regulacją wysokości YAN

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42