+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Fotele lounge - meble biurowe

Fotele lounge do biura

Miękkie meble i fotele lounge to nie tylko wygoda i komfort, ale również design. W ofercie firmy Galter odnajdą Państwo kilka rodzajów foteli lounge, które w zależności od potrzeb mogą dopasować Państwo do swoich potrzeb. Ogromny wachlarz dostępnych kolorów, materiałów oraz tekstur spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, a designerskie fotele lounge zachwycą swoim ponadczasowym wyglądem. Tego typu meble, jak wszystkie fotele w biurze, z pewnością będą mocno eksploatowane, dlatego też te dostępne w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Biuro to, przede wszystkim, miejsce pracy. Ale nie tylko. To, co powinno się znaleźć w każdej siedzibie, czy większej, czy to mniejszej firmy, to strefa do odpoczynku. Strefa ta bardzo często będzie miała wiele zastosowań. Będzie to miejsce odpoczynku i wyciszenia, spotkań z klientami, a przede wszystkim spotkań pracowników, gdzie w luźnej atmosferze przez kilka minut będą mogli odpocząć od codziennej pracy. Strefa odpoczynku powinna być wyposażona w wygodne sofy, fotele lounge oraz stoliki.

Nowoczesne i stylowe fotele do wypoczynku w biurze

Miejsce, gdzie pomysły same przychodzą do głowy, a nieformalna atmosfera sprzyja kreatywności. Miejsce spotkań pracowników, często z różnych działów, którzy przy filiżance kawy wymieniają się informacjami, wiedzą, doświadczeniem.

Meble miękkie do Lounge to zręczny design, wygoda użytkowania, kolorystyka dodająca energii, a jednocześnie sprzyjająca odprężeniu. Poszczególne moduły pozwalają na dowolne zaprojektowanie strefy wypoczynku w miejscu pracy i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Podobne rozwiązanie wprowadza coraz więcej firm, zyskując wizerunek miejsca przyjaznego pracownikom, a przy okazji efektywniejszy – bo zrelaksowany personel. Lounge to inwestycja w pracowników.

Meble szkolne GS-ZK 1a-180

Fotele lounge LOOP

Meble szkolne GS-ZK 340

Fotele lounge THUNDER

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Fotele lounge TWISTER

Meble lounge – strefa odpoczynku w biurze

Wyposażając strefę do odpoczynku musimy pamiętać, jak ważna jest chwila ciszy i spokoju w codziennej pracy naszych pracowników. To właśnie wtedy najczęściej pomysły same przychodzą do głowy. Natomiast nieformalna atmosfera tego pomieszczenia sprzyja kreatywności.

W strefie chill-out bardzo często spotykają się na filiżankę kawy pracownicy z różnych działów firmy. Dzięki temu nie tylko mogą się lepiej poznać i nawiązać relacje oraz znajomości, ale dodatkowo wymienią się informacjami, doświadczeniem i wiedzą.

Lounge to meble łączące w sobie wiele funkcji. Sofa, pufa i leżanka to miejsce do siedzenia, odpoczynku i snu.

Meble biurowe lounge

Do wyposażenia strefy odpoczynku polecamy zastosowanie mebli biurowych lounge. Łączą one w sobie wiele funkcji. Sofa, pufa, czy leżanka to miejsce do siedzenia, a także odpoczynku, czy nawet snu. Urządzenie takiej strefy w biurze bardzo dobrze świadczy o pracodawcy, ponieważ jego firma zyskuje niezwykle ważny w obecnych czasach wizerunek miejsca przyjaznego pracownikom. Wiadomym jest, że dbanie o pracowników, ich komfort, wygodę oraz zdrowie jest bardzo istotne, ponieważ ma duży wpływ na ich efektywność i podejście do pracy.

 

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z doświadczonym zespołem, którzy wspomoże Państwa w doborze idealnych mebli biurowych do strefy odpoczynku. 

Meble szkolne GS-ZK 3

Fotele lounge TWIST

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Fotele lounge PELIKAN

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Fotele lounge LOOP

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42