+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Fotele pracownicze - meble biurowe

Fotele pracownicze ergonomiczne i wygodne

Fotele pracownicze, które są dostępne w naszej ofercie, zostały tak stworzone, aby spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To, co w przypadku tych mebli biurowych jest najważniejsze, to ergonomia, wygoda, wytrzymałość, wygląd oraz design.

Fotele dla pracowników muszą zapewnić przede wszystkim komfort użytkowania. Na takim fotelu pracownicy często spędzają 8 godzin dziennie, czasami nawet więcej. Spędzanie takiej ilości czasu, w pozycji siedzącej, na niedostosowanym do tego krześle może mieć bardzo negatywne konsekwencje zdrowotne. Bardzo szybko może pojawić się ból kręgosłupa i idące na nim schorzenia oraz inne problemy zdrowotne. W związku z tym, każdym fotel dla pracownika powinien mieć możliwość regulacji i dostosowania do postury pracującej na nim osoby. Takimi podstawowymi elementami jest regulacja wysokości siedziska, pochylenia oparcia oraz wysokości podłokietników. Nie bez znaczenia będzie również odpowiednio wyprofilowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Fotele pracownicze – niedrogie

Fotele pracownicze znajdujące się w naszej ofercie zostały stworzone dla wymagających użytkowników, dla których priorytet stanowią rozwiązania ergonomiczne przy zachowaniu pełnej dbałości o design i jakość wykonania. Proponowane przez nas krzesła pracownicze umożliwiają optymalne dopasowanie funkcji do indywidualnych potrzeb użytkowników z dbałością o ergonomię przestrzeni biurowej zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej. Szeroki wybór kształtów, kolorów i wykończeń daje nieograniczone możliwości aranżacji i wyposażenia każdego biura.

Meble szkolne GS-ZK 1a-180

Fotele pracownicze ACTION

Meble szkolne GS-ZK 340

Fotele pracownicze ACTIV

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Fotele pracownicze ALTUM

Fotele pracownicze

Statystycznie, niestety, nadal w Polsce wielu pracodawców nie przykłada zbyt wielkiej wagi do ergonomicznego stanowiska pracy. Fotele biurowe oraz biurka mają ich zdaniem przede wszystkim spełniać swoje podstawowe zadanie – zapewniać miejsce pracy. Nie ma znaczenia czy są one wygodne, czy nie. Niestety pracodawcy nie zdają sobie sprawy jak ważne znaczenie odgrywają dobre jakościowo fotele pracownicze. Pracownicy każdego dnia spędzają na nich minimum 8 godzin. Nie warto kupować krzeseł, które nie spełnią ich oczekiwań, szczególnie, że dobrej jakości fotele pracownicze będą gwarancją zdrowej postawy pracowników oraz zapewnią koncentrację przez cały dzień.

Fotele pracownicze z wysokiej jakości materiałów

Kolejną niezwykle ważną kwestią jest to, że fotele dla pracowników są najbardziej eksploatowanym i zużywanym meblem biurowym. Dlatego też muszą być one wykonane z wysokiej jakości materiałów, przy wykorzystaniu innowacyjnych metod. Właśnie takie fotele biurowe dostępne są w naszej ofercie.

Fotele dla pracowników dostępne w ofercie firmy Galter będą idealnie pasować do każdego typu wnętrza, zarówno tego klasycznego, jak i bardzo nowoczesnego. Szeroki wachlarz kolorów, materiałów i wykończeń daje naszym Klientom nieograniczone możliwości aranżacji i wyposażenia biura.

O tym wszystkim mogą się Państwo sami przekonać zapoznając się z naszą ofertą.

Meble szkolne GS-ZK 3

Fotele pracownicze APP

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Fotele pracownicze EVO

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Fotele pracownicze ARCA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Fotele pracownicze LIGHT UP

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Fotele pracownicze ERGONOMIC MASTER

Meble szkolne GS-ZK 330

Fotele pracownicze MOTTO

Meble szkolne GS-ZK 3

Fotele pracownicze PLAYA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Fotele pracownicze VERIS NET

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Fotele pracownicze SAVA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Fotele pracownicze VIOLLE

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Fotele pracownicze TANYA

Meble szkolne GS-ZK 330

Fotele pracownicze XENON

Choć pracodawca, który decyduje się na zakup dobrych jakościowo foteli pracowniczych powinien liczyć się z wydatkiem, szczególnie jeśli w firmie pracuje pokaźna ilość osób, to jednak może mieć pewność, że koszt ten zwróci się. W tym przypadku działa zasada „cena w zamian za jakość i wydajność pracy pracownika”. Niemniej jednak porządne krzesło biurowe spełnia wszelkie wymogi atestowe, zapewnia komfort, a także jest ergonomiczne i przystosowane do indywidualnych potrzeb danego pracownika. Szczególnie dobrym wyborem są fotele pracownicze Halmar. Kupując krzesło Halmar pracodawca ma pewność, że nie zepsuje się ono po kilku miesiącach stosowania.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42