+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Krzesła konferencyjne - meble biurowe

Krzesła konferencyjne – praktyczne i nowoczesne

Krzesła konferencyjne to istotny element wyposażenia obiektów konferencyjnych. W zależności od standardu jaki mamy zapewnić w takim obiekcie możemy zdecydować się na drewniane, lub wykonane z tworzywa najpularniejsze meble producenta Nowy Styl. Wśród nich prym wiodą tanie krzesła konferencyjne ISO z pulpitem, lub bez. Krzesła te mogą być wykonywane w wersji ze stelażem w kolorze czarnym, lub w przypadku gdy kryterium nie jest tylko cena – stelażem chromowanym. Tańszą wersją krzeseł konferencyjnych są krzesła bankietowe – kupowane głównie przez hotele i obiekty typowo konferencyjne – są to produkty głównie produkcji azjatyckiej. Są one często wykorzystywane jako krzesła weselne, choć w takiej sytuacji należy je uzupełnić o pokrowce na krzesła weselne i dodatkowe dekoracje. Ważną cechą krzesł bankietowych jest możliwość ich sztaplowania – tzn. ustawiania jednego w drugim w pionowych słupkach.

Krzesła do sal konferencyjnych – wyposażenie sali spotkań

W salach konferencyjnych służących do spotkań i rozmów muszą znaleźć się stoły konferencyjne oraz odpowiednio dopasowane krzesła konferencyjne. Jednak te zawsze zajmują dużo miejsca i będą nadawać się do tych większych pomieszczeń.

W siedzibach firm coraz większe znaczenie ma posiadanie odpowiednio wyposażonych sal konferencyjnych. Pomieszczenia te mogą być użytkowane z różny sposób, jako miejsce spotkań z Klientami, szkoleń, wykładów, zebrań, czy rozmów rekrutacyjnych z potencjalnymi pracownikami.

Nieważne w jakim celu będzie wykorzystywana sala konferencyjna, zawsze musi być ona odpowiednio wyposażona.

Meble szkolne GS-ZK 1a-180

Krzesła konferencyjne ACOS

Meble szkolne GS-ZK 340

Krzesła konferencyjne ACTIVE

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Krzesła konferencyjne ARIZ

Krzesła do sal konferencyjnych

W salach konferencyjnych przeznaczonych na szkolenia, czy wykłady, możemy z powodzeniem zastosować krzesła konferencyjne z pulpitem. Dzięki nim zaoszczędzimy miejsce, a nasza sala będzie mogła pomieścić więcej osób.  To, co jest niezwykle ważne w przypadku krzeseł oraz niedużych powierzchni jest możliwość sztaplowania, czyli ustawiania jednego krzesła na drugim. Dzięki temu możemy w łatwy sposób przechować krzesła, których w danym momencie nie potrzebujemy.

Krzesła konferencyjne, to jeden z tych mebli biurowych, na których spędzamy dość sporo czasu, nawet kilka godzin dziennie. Dlatego też muszą one zapewniać wygodę i komfort. Do sal spotkań warto zakupić obrotowe fotele dodatkowo wyposażone w wygodne oparcie oraz podłokietniki. W pewnością wpłynie to bardzo pozytywnie na komfort naszych pracowników i gości.

Poczekalnia to, jak sama nazwa wskazuje, miejsce przeznaczone do czekania. A czekać można na wizytę do lekarza, na załatwienie sprawy w urzędzie czy na stacji kolejowej na pociąg. Wygodnie jest, jeśli ten czas można spędzić w wygodnej pozycji siedzącej. A to umożliwią nam wyłącznie krzesła do poczekalni. Czym powinny charakteryzować się krzesła do poczekalni? Powinny być przede wszystkim wykonane z solidnych i trwałych materiałów, powinny mieć oparcia i co najważniejsze –winny być łatwe do utrzymania w czystości. Te wszystkie wymagane cechy uwarunkowane są oczywiście tym, że korzysta z nich wiele osób. Muszą być zatem wygodne, ergonomiczne i solidne. Krzesła do poczekalni montowane są zazwyczaj na jednym stelażu, dzięki czemu nie można ich pojedynczo przestawiać – tworzą jedną całość, choć oczywiście nie jest to normą. Sprawdź naszą bazę i wybierz krzesła takie, jakich szukasz.

 

Meble szkolne GS-ZK 3

Krzesła konferencyjne BIT

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Krzesła konferencyjne FAN

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Krzesła konferencyjne COM

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Krzesła konferencyjne FLIPPER

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Krzesła konferencyjne DAY

Meble szkolne GS-ZK 330

Krzesła konferencyjne FORMAT

Meble szkolne GS-ZK 3

Krzesła konferencyjne KALA

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Krzesła konferencyjne MYTURN

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Krzesła konferencyjne KOMO

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Krzesła konferencyjne NU

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Krzesła konferencyjne MOTTO

Meble szkolne GS-ZK 330

Krzesła konferencyjne ONE

Meble szkolne GS-ZK 3

Krzesła konferencyjne PELIKAN

Meble szkolne GS-ZK 320-p-365

Krzesła konferencyjne TIME

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Krzesła konferencyjne PRO

Meble szkolne GS-ZK 320-p-373

Krzesła konferencyjne XENON

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Krzesła konferencyjne SENSI

Meble szkolne GS-ZK 330

Krzesła konferencyjne YOU

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Krzesła konferencyjne SORRISO

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Krzesła konferencyjne ZOOM

Krzesła konferencyjne – dla szkół, urzędów i placówek medycznych

Krzesła konferencyjne mogą być przydatne nie tylko w typowych salach konferencyjnych. Tego typu meble niezbędne są również w innych pomieszczeniach, np. szkole, urzędach, czy placówkach medycznych.  W bardzo szerokiej ofercie firmy Galter odnajdą Państwo meble, które sprawdzą się w każdym z tych miejsc. Krzesła do poczekalni, na przykład w placówce medycznej, powinny być przede wszystkim wykonane z solidnych i trwałych materiałów, ponieważ będą eksploatowane przez wiele różnych osób, przez kilka godzin dziennie. Dodatkowo, muszą być łatwe do utrzymania w czystości, w czym pomoże oczywiście materiał wykonania. Krzesła do poczekalni dostępne w naszej ofercie montowane są na jednym stelażu. Nie można ich pojedynczo przestawiać, ale za to są znacznie łatwiejsze w użytkowaniu.

Proponujemy Państwu stylowe krzesła konferencyjne, przeznaczone do biur, sal konferencyjnych oraz lokali różnego typu. Są to doskonale wykonane meble, które zapewniają wygodę użytkownikom, a przy tym stanowią przyjemne uzupełnienie aranżacji każdego wnętrza. Dostępnych jest wiele wzorów i wersji kolorystycznych.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42