+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Stoły konferencyjne - meble biurowe

Stoły konferencyjne  i biurowe – szeroki wybór stołów do biura

Wybór stołów biurowych i konferencyjnych w ofercie firmy Galter jest bardzo szeroki. Dzięki temu pomożemy Państwu w wyposażeniu każdego wnętrza, strefy wspólnej, strefy odpoczynku, poczekalni, czy właśnie sali konferencyjnej.

Sala konferencyjna jest bardzo ważnym, właściwie niezbędnym, pomieszczeniem, które powinno znaleźć się w siedzibie każdej firmy. W sali takiej odbywają się z spotkania z klientami, rozmowy rekrutacyjne, a także szkolenia, czy zebrania. Meble, które się tam znajdą muszą zapewniać komfort użytkownikom, być funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie. Takimi najważniejszymi meblami konferencyjnymi są krzesła i stoły.

W zależności od potrzeb i od rozkładu pomieszczenia, mogą Państwo wybierać spośród stołów okrągłych, owalnych, kwadratowych, półokrągłych, czy typu „łódź”. W przypadku mniejszych pomieszczeń na pewno sprawdzą się stoły konferencyjne składane, z których będziemy mogli korzystać tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki funkcji składania możemy zaoszczędzić miejsce, a także ułatwić sobie przechowywanie mebli. Mobilność mebli natomiast zapewnią nam odpowiednio zamontowane kółka.

Reprezentacyjne stoły biurowe

Zapewniamy stoły do sal konferencyjnych w różnych kształtach, dostosowanych do różnych wymagań. Nasze stoły konferencyjne są dostępne z blatami w różnych kształtach: prostokątnych, okrągłych czy kwadratowych. W naszej ofercie znajdują się również blaty o nowoczesnych kształtach takich jak owal, łódź czy półokrąg. W zależności od Twojego układu pomieszczenia konferencyjnego możesz wybrać rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom.

Meble szkolne GS-ZK 1a-180

Shila

Meble szkolne GS-ZK 320-p-363

Coffee table

Meble szkolne GS-ZK 340

New School

Meble szkolne GS-ZK 3

Shila

Meble szkolne GS-ZK bs-172

Shila

Meble szkolne GS-ZK 310-p-361

Contemporary

Stoły konferencyjne do różnego rozdaju sali spotkań

Należy pamiętać, że sala konferencyjna to jedna z wizytówek naszej firmy. W sali ten przyjmujemy gości, klientów oraz kontrahentów. Wygląd sali konferencyjnej może świadczyć o schludności, profesjonalizmie oraz odpowiedzialności firmy. Warto zatem zainwestować w takie meble, które z jednej strony będą wygodne, ergonomiczne i funkcjonalne, a z drugiej stylowe i designerskie meble. Wygląd wnętrza i estetyka będą miały tutaj ogromne znaczenie.

Sale konferencyjne wyposażane są nie tylko w biurach, ale również w szkołach, hotelach, placówkach medycznych, czy szpitalach. Stoły konferencyjne dostępne w naszym sklepie zostały tak zaprojektowane, aby były odpowiednie do wykorzystania w różnych środowiskach. W strefach odpoczynku bardzo dobrze sprawdzą się okrągłe stoły kawowe. Do tzw. rozmów w cztery oczy bardzo dobrym rozwiązaniem będą designerskie stoły typu ‘high bar’, które zestawić możemy w wysokimi krzesłami.

W ofercie firmy Galter znajdą Państwo rozwiązania, które pomogą w urządzeniu każdego wnętrza.

Składane stoły do sal konferencyjnych

Sale konferencyjna znajdują się zarówno w biurach, szkołach, hotelach, szpitalach jak również innych środowiskach pracy. Nasze stoły konferencyjne zostały zaprojektowane w taki sposób aby były odpowiednie dla różnych środowisk. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne stoły do sal konferencyjnych z laminowanym wykończeniem dla tych którzy cenią trwałość i funkcjonalność. Osoby, które szukają nowoczesnych rozwiązań powinny się zapoznać z ofertą stołów o niestandardowych kształtach.

Meble szkolne GS-ZK 330

Stoły składane

Meble szkolne GS-ZK 330

Stoły składane

Meble szkolne GS-ZK 330

Stoły składane

Meble szkolne GS-ZK 330

Stoły składane

Meble szkolne GS-ZK 330

Stoły składane

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42