+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Regały metalowe stacjonarne

 

Lekkie i niezwykle wytrzymałe regały stacjonarne

Regały stacjonarne to lekkie i niezwykle wytrzymałe rozwiązanie magazynowe. Zależnie od rozmiaru i przeznaczenia mogą występować w wersjach  z udźwigiem półki 40-100 kg, a w wersjach wzmocnionych ta wytrzymałość rośnie do poziomu nawet 250kg na półkę.

Oferowane przez nas regały metalowe stacjonarne to rozwiązanie niezwykle wszechstronne, odznaczające się wysoką stabilnością i estetyką wykonania.

Aby dostarczyć Państwu regały stacjonarne o możliwie maksymalnie wszechstronnym zastosowaniu wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wachlarz akcesoriów, który pozwoli nam dobrać rozwiązanie optymalne do Państwa potrzeb.

Metalowe regały stacjonarne G-ST 201

Metalowe regały stacjonarne G-ST 201

 

Metalowe regały stacjonarne G-ST 202

Metalowe regały stacjonarne G-ST 202

 

Metalowe regały stacjonarne G-ST 301

Metalowe regały stacjonarne G-ST 301

 

Jaką wytrzymałość mają metalowe regały stacjonarne?

Jak wspominaliśmy wyżej, oferowane przez nas regały stacjonarne mają standardową wyytrzymałość, zależnie od modelu, na poziomi 40-100 kg na półkę. Istnieje jednak możliwość zamówienia wersji wzmocnionej o dopuszczalnym załadunku dochodzącym nawet do 250 kg na półkę!

Regały wspornikowe posiadają szereg niezaprzeczalnych zalet, pośród których atrakcyjna cena to dopiero początek. Pozwalają one na bezpośredni dostęp do składowanych rzeczy, są proste i szybkie w montażu, a ich kostrukcja pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Oferowane przez nas systemy magazynowe są produktami najwyższej jakości, niezwykle stabilnymi i trwałymi. Bardzo dobrze sprawdzają się jako uzupełnienie przestrzeni dodatkowej obok regałów jezdnych. Główne ich zastosowanie to biblioteki, archiwa i biura oraz średniej wielkości, przestrzenie magazynowe praktycznie każdej branży.

regały stacjonarne metalowe G-ST 302

Metalowe regały stacjonarne G-ST 302

Regały stacjonarne metalowe G-ST 303

Metalowe regały stacjonarne G-ST 303

Różne opcje wykończenia stacjonarnych regałów metalowych

Jak wszystkie oferowane przez nas meble metalowe, tak też i regały stacjonarne są lakierowane proszkowo i dostępne w szerokiej gamie kolorów. Jeśli interesuje Państwa konkretny odcień – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi, w celu sprawdzenia dostępności określonego koloru dla wybranej wersji regału stacjonarnego.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42