+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Regały przesuwne do archiwum

 

Łatwe w obsłudze i pojemne

Regały przesuwne do archiwum to świetne rozwiązanie w przypadku gdy chcemy zmaksymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Na stosunkowo niewielkim obszarze możemy zgromadzić znacznie większą ilość dokumentów lub asortymentu dzięki ustawieniu regałów na rolkach i zastosowaniu mechanizmów jezdnych – tym sposobem mamy dostęp to jednego rzędu na raz, ale nie tracimy przestrzeni na miejsce dostępowe. Jest to więc idealne rozwiązanie do archiwum w którym pracuje 1-2 osoby równocześnie i nie jest wymagany stały i natychmiastowy dostęp do zgromadzonych na półkach rzeczy.

Eliminując zbędne korytarze obsługowe zyskujemy dzięki regałom przesuwnym dodatkowe miejsce. Świetnie sprawdzają się nie tylko w archiwum, ale również w chłodniach.

Regały przesuwne do archiwum G-P 1

Regały przesuwne do archiwum G-P 1

 

Regały przesuwne do archiwum G-P 2

Regały przesuwne do archiwum G-P 2

 

Regały przesuwne do archiwum G-P 3

Regały przesuwne do archiwum G-P 3

 

Ile miejsca oczczędzają regały przesuwne?

To oczywiście zależy od konkretnego przypadku, ale śmiało można powiedzieć że przeważnie od 30 do 50%, a w skrajnych przypadkach nawet 80% – dzieje się tak przede wszystkim dzięki likwidacji przestrzeni między rzędami półek i zastosowanie nowoczesnych materiałów zajmujących mniej miejsca przy tej samej odporności i trwałości.

Przeznaczeniem regłów jezdnych jest zazwyczaj archiwizacja dokumentów, płyt CD, klisz rentgenowskich, taśm filmowych czy kaset wideo.

Posiadamy w naszej ofercie szeroką gamę wyposażenia i modeli przesuwnych regałów metalowych. Dotyczy to również mechanizmów jezdnych – oferowane przez nas systemy regałów mogą być wyposażone w mechanizmy manualne lub elektryczne.

Regały przesuwne do archiwum G-P 6

Regały przesuwne do archiwum G-P 6

 

Regały przesuwne do archiwum G-P 5

Regały przesuwne do archiwum G-P 5

 

Regały przesuwne do archiwum G-P 4

Regały przesuwne do archiwum G-P 4

 

Różne opcje wykończenia

Szafy i regały przesuwne w naszej ofercie występują w szerokiej palecie kolorów. Malowanie proszkowe zapewnia trwałe pokrycie i doskonale zabezpiecza powierzchnie regałów przesuwnych. Poniżej znajduje się paleta kolorów podstawowych w jakich oferujemy nasze meble. Jeśli chcecie się Państwo upewnić czy dana opcja kolorystyczna jest dostępna, lub wybrać kolor spoza palety – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi, który sprawdzi i upewni się o dostępności wybranej wersji.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42