+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Szafy garażowe

 

Solidna konstrukcja

Szafa Garażowa jest meblem wolno-stojącym. Łatwo można ją przesunąć w inne miejsce. Nie wymaga ingerencji w podłogę, na której stoi, ani kotwiczenia do ściany. Szafa Garażowa jest meblem stabilnym i bezpiecznym dzięki wadze własnej 300 kg, solidnej konstrukcji osadzonej na mocnej podstawie i dodatkowemu wzmocnieniu za pomocą stężeń krzyżowych.

Metalowe regały stacjonarne G-ST 201

Szafy garażowe

Metalowe regały stacjonarne G-ST 202

Szafy garażowe

Metalowe regały stacjonarne G-ST 301

Szafy garażowe

Przykładowe zastosowania w garażu podziemnym

Szafy garażowe to idealne rozwiązanie do parkingów podziemnych na miejsca postojowe. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Pozwala estetycznie, wygodnie i bezpiecznie zagospodarować wolną przestrzeń w obrębie miejsca parkingowego. Mieszkania w apartamentowcach i domach wielorodzinnych rzadko kiedy są wyposażone w dodatkowe piwnice i schowki. Szafki garażowe są rozwiązaniem tego problemu. To solidny, mocny i bardzo pojemny wyrób, w którym można przechować rzeczy obecne w każdym domu, a używane sporadycznie, tylko sezonowo, lub na które nie ma miejsca w mieszkaniu np. rowery, opony, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, rolki, łyżwy, kaski i inny sprzęt sportowy i turystyczny, oleje czy narzędzia warsztatowe.

Różne opcje wykończenia

Jak wszystkie oferowane przez nas meble metalowe, tak też i regały stacjonarne są lakierowane proszkowo i dostępne w szerokiej gamie kolorów. Jeśli interesuje Państwa konkretny odcień – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi, w celu sprawdzenia dostępności określonego koloru dla wybranej wersji regału stacjonarnego.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42