+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Szafy metalowe gospodarcze

Trwałe i estetyczne szafy metalowe gospodarcze

 

Metalowe szafy gospodarcze wykorzystywane są głównie przez pracowników BHP i ekipy sprzątające do przechowywania drobnego sprzętu, np. szczotek, mopów, wiader czy ścierek, środków czystości, chemii gospodarczej czy odzieży. Doskonale zdają egzamin w firmach, obiektach użyteczności publicznej, szkołach czy sklepach. Sprawdzają się w pomieszczeniach socjalno-gospodarczych oraz przestrzeniach produkcyjnych. Mogą również stanowić ciekawy element wyposażenia mieszkania lub domu, np. w przedsionku czy garażu.

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-101

Szafy metalowe gospodarcze GS-MD 60

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-102

Szafy metalowe gospodarcze GS-MD 61

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-103

Szafy metalowe gospodarcze GS-MD 62

Na drzwiach szafki gospodarczej znajdują się wywietrzniki umożliwiające wentylację oraz miejsce na identyfikator. Drzwi mogą być zamykane zamkiem kluczowym lub kłódką.

Oferujemy szeroką gamę opcji wyposażenia i aranżacji wnętrza szafy gospodarczej – zależnie od wybranej wersji mebla. Możemy Państwu zaproponować jedno z gotowych rozwiązań lub zlecić realizację wybranego przez Państwa wyposażenia.

Różne opcje wykończenia

Szafy gospodarcze w naszej ofercie lakierowane są proszkowo na wybrany kolor. Poniżej znajduje się paleta barw podstawowych, jeśli chcecie Państwo zamówić metalowe szafki gospodarcze w innym kolorze – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi, który potwierdzi taką możliwość i ustali szczegóły zlecenia.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42