+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Szafy metalowe na mapy

Metalowe szafki na rysunki

Szafy tego typu są przeznaczone do przechowywania dokumentacji wielkoformatowej takiej jak mapy, plany, blueprinty, schematy, plakaty, klisze drukarskie itp.

Znakomicie sprawdzają się w instytucjach naukowych, archiwach, muzeach, drukarniach, są świetnym sposobem na przechowywanie dokumentów przez architektów i biura geodezyjne. Korzystają z nich chętnie urbaniści.

Oferowane przez nas meble posiadają wiele przydatnych rozwiązań. Szuflady mogą być podzielone na  różne formaty, a same meble też mogą być wykonane w różnych rozmiarach.

Szuflady są zamykane na klucz, zamek jest centralny, a sama szafa może być wyposażona w regulatory pozwalające na jej wypoziomowanie.

Dla kogo takie rozwiązanie?

Jak już wspominaliśmy są to szafy metalowe dla architektów, urbanistów, geodetów, ale także do urzędów czy placówek naukowych. W ofercie posiadamy również nadstawki, co znacznie zwiększa obszar roboczy szafki. Taki zabieg pozwala wykorzystać dodatkowe miejsce np. do przechowywania segregatorów lub innych dokumentów. Szafy występują w wersjach od 5 do 25 szuflad.

Różne opcje wykończenia

Możliwe jest wykonanie szaf metalowych na mapy w różnych wersjach kolorystycznych. Poniżej znajduje się paleta podstawowych barw w jakich mogą być wykonane meble. Aby upewnić się czy dana wersja kolorystyczna jest dostępna lub dowiedzieć się, czy jest możliwość wybrania koloru spoza palety – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42