+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Szafy metalowe na ubrania BHP

Idealne rozwiązanie do szatni pracowniczej

W tym dziale chcemy zaprezentować Państwu znakomite szafki metalowe spełniające wymagania BHP dla firm. Szafki metalowe bardzo dobrze nadają się do przechowywania ubrań na zmianę, odzieży BHP, butów czy kasków ochronnych.

Dostępne są w wielu wariantach i opcjach wyposażenia, wentylacji, z zamkiem lub bez. Szafy metalowe na ubrania BHP można łączyć w większe grupy szaf, można zamówić je z nóżkami – aby ułatwić utrzymanie czystości podłóg w pomieszczeniach, lub odsunięcie szafek od pojawiającej się wilgoci lub wody.

Oferowane szafki do szatni dla pracowników świetnie spełniają swoją funkcję, są solidne, trwałe, estetyczne i dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami.

 

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-101

Szafka na ubrania BHP GS-UM 310

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-102

Szafka na ubrania BHP GS-UM 320

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-103

Szafka na ubrania BHP GS-UM 321

Czy szafy metalowe na ubrania BHP to produkt tylko dla firm produkcyjnych?

Oczywiście że nie! Oferowane przez nasz szafki występują w całej gamie ciekawych kolorów, co sprawia że coraz częściej są proponowane przez architektów wnętrz jako ciekawy dodatek do mieszkania. W nowoczesnych projektach wnętrz, metalowe szafy na ubrania w żywych kolorach przełamują sterylną stylistykę nowoczesnego, zimnego wnętrza, lub w odcieniach szarości stanowią jego jednoczesne uzupełnienie i urozmaicenie.

Świetnie nadają się do pokoju nastolatka lub studenta. Znakomicie wkomponowują się w otwarte wnętrza salonu połączonego z korytarzem i kuchnią, lub jako dodatek do przedsionka domu jednorodzinnego.

Pozwalają uporządkować ubranie robocze w garażu lub warsztacie, a lakierowanie proszkowe sprawia że są bardzo odporne na zmieniające się warunko otoczenia.

Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze właściwego modelu lub przygotują wizualizację proponowanych rozwiązań pod konkretne wnętrze.

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-105

Szafka na ubrania BHP GS-UM 330

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-107

Szafka na ubrania BHP GS-UM 410

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-201

Szafka na ubrania BHP GS-UM 421

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-109

Szafka na ubrania BHP GS-UM 420

Galter-meble-biurowe-szafa-na-dokumenty-szafa-aktowa-GS-BM-203

Szafka na ubrania BHP GS-UM 430

Różne opcje wykończenia

Jak wspominaliśmy oferowane przez nas szafki na ubrania BHP dostępne są nie tylko w różnych wymiarach czy kombinacjach ilościowych, z nóżkami lub bez, ale przede wszystkim w różnych wersjach kolorystycznych.

Meble metalowe malowane są proszkowo, przez co naniesiona warstwa farby stanowi niezwykle trwałą powłokę nie tylko estetyczną ale również ochronną.

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42