+48 42 632 40 42 biuro@galter.pl

Sale  Konferencyjne – Wyposażenie sal konferencyjnych

Wyposażamy kompletnie sale konferencyjne, od niedużych pokoi przeznaczonych do spotkań służbowych, po obiekty na kilkaset osób.

Pełna  Oferta

Pełne wyposażenie sal konferencyjnych

Jako producent mebli biurowych oferujemy Państwu pełne wyposażenie sal konferencyjnych. W zależności od tego, w jakich celach będą wykorzystywane sale konferencyjne, czy będą to miejsca szkoleń, narad, spotkań z klientami, czy rozmów rekrutacyjnych, możemy zaproponować Państwu szeroką gamę stołów, krzeseł konferencyjnych, czy regałów i szaf na dokumenty.

Sale konferencyjne – odpowiedni dobór mebli

Dobór mebli do sal konferencyjnych powinien być również odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczeń. W dużych salach warto zainwestować w stoły, które w zależności od potrzeb i okoliczności możemy składać oraz rozkładać. Kandydat na rozmowie rekrutacyjnej może nie czuć się komfortowo siedząc przy dużym, kilkumetrowym stole. Jeśli natomiast organizujemy szkolenie dla pracowników, czy kontrahentów, sprawdzi się większy stół, bądź krzesła konferencyjne z pulpitem. W mniejszych pomieszczeniach możemy zaś zastosować krzesła z możliwością sztaplowania, czyli wkładania jedno w drugie.

Sale konferencyjne idealnie zaprojektowane

Oferujemy pełne wyposażenie do sal konferencyjnych.

Potrzebujesz stworzyć mini-salę konferencyjną w swoim biurze, aby mieć miejsce do odbywania spokojnych spotkań i narad? Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę stołów konferencyjnych, do których możemy dobrać odpowiednie fotele czy krzesła.

Mamy w swojej ofercie m. in. fotele konferencyjne z pamięcią, które po wstaniu od stołu odwracają się automatycznie do pierwotnej pozycji.

To i wiele innych ciekawych rozwiązań wyposażenia sali konferencyjnej znajdziesz w naszych katalogach.

 
foto-meble-biurowe-wyposazenie-sali-konferencyjnej-6
foto-meble-biurowe-wyposazenie-sali-konferencyjnej-5
foto-meble-biurowe-wyposazenie-sali-konferencyjnej-5

Meble konferencyjne o ponadczasowym wyglądzie

Dzięki wielu ciekawym i nowoczesnym oferowanym przez nas rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu ponadczasowe meble konferencyjne, które sprawdzą się w każdej sytuacji i wnętrzu.

Jak w przypadku większości elementów naszego biura, wygląd i estetyka sal konferencyjnych będą miały ogromne znaczenie dla wizerunku naszej firmy, jak i komfortu przebywających tam osób. Szeroka gama materiałów, wzorów, kolorów i rozwiązań pozwoli Państwu na stworzenie perfekcyjnego wnętrza, spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki wysokiej jakości wykonania, oferowane przez nas meble konferencyjne zapewnią długoletnią i bezawaryjną eksploatację.

Specjalne rozwiązania dla sal konferencyjnych

Dla dużych przestrzeni stworzone zostały specjalne rozwiązania.

Aby umożliwić np. podział dużej sali na mniejsze, często stosuje się krzesła konferencyjne pozwalające na składanie ich jedno w drugie – dzięki temu oszczędzamy cenną przestrzeń potrzebną do ich składowania.

Szeroka gama wzorów, kolorów i rozwiązań – wszystko od czołowych producentów, gwarantują Państwa zadowolenie i satysfakcję. Najwyższa jakość oferowanych przez nas mebli do sal konferencyjnych zapewni ich długoletnią eksploatację.

 

Masz pytania, potrzebujesz wyceny –  Nie czekaj!

Znajdź nas na Facebooku

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

42 632 40 42