Masz pytanie? Zadzwoń do nas już teraz!

Phone 600-056-337 lub 606-654-671

Znajdź nas w social media

Facebook
Regały metalowe stacjonarne

Lekkie i niezwykle wytrzymałe regały stacjonarne

Firma Galter, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, oferuje bardzo komfortowe rozwiązanie magazynowe. Są to lekkie i niezwykle wytrzymałe regały stacjonarne.

Meble magazynowe, ze względu na swoje przeznaczenie, muszą być odporne na uszkodzenia, mocne oraz wszechstronne. Regały stacjonarne, dostępne w ofercie naszej firmy, posiadają półki z wytrzymałością od 40 do 100 kilogramów. W zależności od potrzeb Klientów, możemy również zastosować specjalne, wzmocnione wersje półek, które będą w stanie udźwignąć nawet do 250 kilogramów.

 

Metalowe regały stacjonarne, z katalogu firmy Galter, to meble charakteryzujące się bardzo wysoką stabilnością oraz estetyką wykonania. Wymiary półek i całych regałów mogą być dostosowane do pomieszczenia oraz oczekiwań. Dodatkowo, w ofercie odnajdą Państwo szeroki wachlarz akcesoriów, które pozwolą na dobranie odpowiedniego rozwiązania, spełniającego wszystkie potrzeby. Regały mogą zostać wyposażone w ograniczniki tylnie i boczne, co zabezpieczy przechowywane przedmioty przed zsunięciem. Na życzenie do półek mogą zostać dołączone podpórki do dokumentów.

Regały stacjonarne to lekkie i niezwykle wytrzymałe rozwiązanie magazynowe. Zależnie od rozmiaru i przeznaczenia mogą występować w wersjach  z udźwigiem półki 40-100 kg, a w wersjach wzmocnionych ta wytrzymałość rośnie do poziomu nawet 250kg na półkę.

Oferowane przez nas regały metalowe stacjonarne to rozwiązanie niezwykle wszechstronne, odznaczające się wysoką stabilnością i estetyką wykonania.

Aby dostarczyć Państwu regały stacjonarne o możliwie maksymalnie wszechstronnym zastosowaniu wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wachlarz akcesoriów, który pozwoli nam dobrać rozwiązanie optymalne do Państwa potrzeb.

Szafy metalowe stacjonarne i meble magazynowe

Szafy metalowe stacjonarne niezaprzeczalnie posiadają bardzo wiele zalet. Tego typu meble pozwalają na bezpośredni dostęp do przechowywanych rzeczy. Co najważniejsze, przedmioty te mogą być różnych rozmiarów i kształtów. Ściany regałów nie ograniczają w żaden sposób możliwości składowania. Dodatkowo, są one bardzo proste i szybkie w montażu. Konstrukcję z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Meble magazynowe oferowane przez naszą firmę są produktami wykonanymi z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są stabilne i bardzo trwałe. Będą one stanowiły idealne uzupełnienie dodatkowej przestrzeni, obok jezdnych regałów. Szafy stacjonarne możemy zastosować w takich przestrzeniach, jak archiwa, biblioteki oraz średniej wielkości przestrzenie magazynowe.

 

Wszystkie oferowane przez nas metalowe meble magazynowe są lakierowane proszkowo, dzięki czemu wyglądają estetycznie i są odporne na uszkodzenia. Dysponujemy szeroką gamą kolorów, które z łatwością można dopasować do aranżacji każdego wnętrza.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem doradców, który pomoże z doborze najodpowiedniejszych mebli magazynowych, dostosowanych do Państwa potrzeb.

Jaką wytrzymałość mają metalowe regały stacjonarne?

Jak wspominaliśmy wyżej, oferowane przez nas regały stacjonarne mają standardową wyytrzymałość, zależnie od modelu, na poziomi 40-100 kg na półkę. Istnieje jednak możliwość zamówienia wersji wzmocnionej o dopuszczalnym załadunku dochodzącym nawet do 250 kg na półkę!

Regały wspornikowe posiadają szereg niezaprzeczalnych zalet, pośród których atrakcyjna cena to dopiero początek. Pozwalają one na bezpośredni dostęp do składowanych rzeczy, są proste i szybkie w montażu, a ich kostrukcja pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Oferowane przez nas systemy magazynowe są produktami najwyższej jakości, niezwykle stabilnymi i trwałymi. Bardzo dobrze sprawdzają się jako uzupełnienie przestrzeni dodatkowej obok regałów jezdnych. Główne ich zastosowanie to biblioteki, archiwa i biura oraz średniej wielkości, przestrzenie magazynowe praktycznie każdej branży.

Różne opcje wykończenia stacjonarnych regałów metalowych

Jak wszystkie oferowane przez nas meble metalowe, tak też i regały stacjonarne są lakierowane proszkowo i dostępne w szerokiej gamie kolorów. Jeśli interesuje Państwa konkretny odcień – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi, w celu sprawdzenia dostępności określonego koloru dla wybranej wersji regału stacjonarnego.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Zapytaj o

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.