Masz pytanie? Zadzwoń do nas już teraz!

Phone 600-056-337 lub 606-654-671

Znajdź nas w social media

Facebook
Szafy garażowe

Szafy garażowe – solidna konstrukcja

Szafy garażowe są meblami wolno-stojącymi. Łatwo można ją przesunąć w inne miejsce. Nie wymaga ingerencji w podłogę, na której stoi, ani kotwiczenia do ściany. Szafa Garażowa jest meblem stabilnym i bezpiecznym dzięki wadze własnej 300 kg, solidnej konstrukcji osadzonej na mocnej podstawie i dodatkowemu wzmocnieniu za pomocą stężeń krzyżowych.

Szafy garażowe metalowe to meble konstruowane odpowiednio do spełniania swojej specyficznej roli. Takie meble wykorzystywane są w garażach, a w szczególności w podziemnych, wielopostojowych halach garażowych. Nasze meble garażowe są elementami wolnostojącymi. Dzięki temu z łatwością można je przesunąć w inne miejsce, które będzie bardziej korzystne, czy niezbędne do zachowania porządku. Meble te nie wymagają ani kotwiczenia do ściany, ani też ingerencji w podłogę, na której stoją. Nie trzeba ich kleić, czy przywiercać. Szafy garażowe, dzięki swojej dość wysokiej wadze własnej równej ok. 300kg, są meblami stabilnymi i bardzo bezpiecznymi. Ich solidna konstrukcja osadzona jest na mocnej podstawie, a dodatkowo szafy wzmocnione są za pomocą stężeń krzyżowych. Szafki mogą być wyposażone w lampki LED, które pomagają w odnalezieniu szukanych przedmiotów. Na życzenie Klienta w szafach mogą zostać zamontowane hak na narty, czy specjalistyczne wieszaki na koła. Każdy taki dodatkowy element pomaga w zachowaniu w szafie idealnego porządku oraz w maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

 

Szafy do garażu dostępne w ofercie firmy Galter wykonane są z materiałów najwyższej jakości – blachy, które posiadają atesty i spełniają wszelkie niezbędne normy. Meble lakierowane są proszkowo, co czyni je bardzo estetycznymi i odpornymi na uszkodzenia. Oprócz kolorów standardowych dostępnych w katalogu, dajemy naszym Klientom możliwość zamówienia mebli ‘szytych na miarę’, w kolorystyce zaproponowanej przez Klienta.

Szafy metalowe do garażu

Szafy metalowe do garażu to rozwiązanie idealne do parkingów podziemnych, zarówno tych służbowych, jak i prywatnych. Taki mebel ustawiamy na swoim miejscu postojowym, jednak dzięki odpowiedniemu kształtowi nie zabiera on miejsca przeznaczonego na samochód. Szafy garażowe mają bardzo specyficzny kształt – na wysokich podstawach umieszczone są szafki, które zaczynają się na wysokości ok. 90 – 100 cm od podłogi. Dzięki temu, że pod szafą zmieści się maska naszego samochodu, nie zabiera ona cennego miejsca, na którym parkujemy samochód. Szafa garażowa pozwala nam na estetyczne, wygodne oraz, co najważniejsze, bezpieczne zagospodarowanie przestrzeni w obrębie miejsca parkingowego.

Obecnie, wiele inwestycji budowlanych, czy to biurowych, czy mieszkalnych, nie przewiduje odpowiedniej ilości piwnic, komórek lokatorskich, czy schowków, które są tak ważne przy przechowywaniu posiadanych rzeczy, chociażby kompletu opon do samochodu, czy rowerów.

Szafy garażowe dostępne w ofercie firmy Galter są nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem tego problemu. Są one bardzo pojemne, a także mocne i solidne. Możemy w nich schować to, na co w mieszkaniu nie ma zazwyczaj miejsca: wózki, foteliki samochodowe, rolki, kaski, sprzęt sportowy i turystyczny, a także narzędzia warsztatowe oraz samochodowe.

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem specjalistów, który pomoże Państwu w doborze najodpowiedniejszych szaf garażowych, spełniających wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Szafy garażowe – przykładowe zastosowania w garażu podziemnym

Szafy garażowe to idealne rozwiązanie do parkingów podziemnych na miejsca postojowe. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Pozwala estetycznie, wygodnie i bezpiecznie zagospodarować wolną przestrzeń w obrębie miejsca parkingowego. Mieszkania w apartamentowcach i domach wielorodzinnych rzadko kiedy są wyposażone w dodatkowe piwnice i schowki. Szafki garażowe są rozwiązaniem tego problemu. To solidny, mocny i bardzo pojemny wyrób, w którym można przechować rzeczy obecne w każdym domu, a używane sporadycznie, tylko sezonowo, lub na które nie ma miejsca w mieszkaniu np. rowery, opony, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, rolki, łyżwy, kaski i inny sprzęt sportowy i turystyczny, oleje czy narzędzia warsztatowe.

Różne opcje wykończenia szaf garażowych

Jak wszystkie oferowane przez nas meble metalowe, tak też i regały stacjonarne są lakierowane proszkowo i dostępne w szerokiej gamie kolorów. Jeśli interesuje Państwa konkretny odcień – prosimy o kontakt z naszym działem obsługi, w celu sprawdzenia dostępności określonego koloru dla wybranej wersji regału stacjonarnego.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Zapytaj o

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.