Masz pytanie? Zadzwoń do nas już teraz!

Phone 600-056-337 lub 606-654-671

Znajdź nas w social media

Facebook
Szafy metalowe skrytkowe

Trwałe i niezawodne szafy metalowe skrytkowe

Szafy metalowe skrytkowe to meble należące do grupy nazywanej meblami socjalnymi. Najczęściej używa się ich w miejscach publicznych takich, jak biura, zakłady pracy, szkoły, czy sklepy, a przeznaczone są one do przechowywania niewielkich podręcznych rzeczy. Mogą one być używane również z muzeach, dworcach, lotniskach, czy wszelakich obiektach sportowych, siłowniach, basenach oraz klubach fitness.

Szafy skrytkowe używane są raczej do przechowywania drobnych rzeczy takich, jak telefony, laptopy, plecaki, torby, depozyty, czy inne, mniejsze podręczne rzeczy. Jednocześnie mogą one być bardzo dobrą alternatywą dla szafek ubraniowych. W takim charakterze najczęściej stosowane są w małych pomieszczeniach, a także tam, gdzie używane są sporadycznie lub przez krótki czas, na dworcach, w supermarketach, na basenie, czy w bibliotekach i szkołach.

 

Szafki metalowe skrytkowe, które są dostępne w ofercie firmy Galter, wykonane zostały z materiałów najwyższej klasy. W większości przypadków jest to blacha stalowa. Każda z takich szafek malowana jest proszkowo, na kolor wybrany z niezwykle szerokiej palety barw. Dzięki temu nasze szafki skrytkowe będą pasować do każdego wnętrza i aranżacji. Szafki metalowe naszej firmy charakteryzują się światową jakością i starannością wykonania, a także niezwykłą dbałością o szczegóły i sposób wykończenia.

Przeznaczone do przechowywania podręcznych rzeczy w zakładach pracy, lub rzeczy których nie można wnieść na teren marketu, jako skrytki na dworcach, w obiektach sportowych czy muzeach.

Wykonane są z blachy stalowej i malowane proszkowo na wybrany z palety dostępnych barw kolor. Proponujemy też wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników. Na specjalne zamówienie możliwe jest też wykonanie innego rodzaju perforacji.

Gdzie najlepiej sprawdzą się metalowe szafki skrytkowe?

Szafy skrytkowe używane są do przechowywania drobnych rzeczy (np. telefony, laptopy, depozyty, podręczne rzeczy, torby, plecaki) i mogą być alternatywą dla szafek ubraniowych. W charakterze takim najczęściej wybierane są jako wyposażenie małych pomieszczeń oraz wszędzie tam, gdzie używa się ich przez krótki czas bądź sporadycznie, np. w marketach, na dworcach, w szatniach fitness, na basenach, w bibliotekach lub w szkołach.

Szafki występują w wersjach kilku, kilkunastu oraz klikudziesięciu skrytkowych, w różnych wariantach wielkościowych. Możliwość zastosowania różnych opcji wyposażenia (rodzaj drzwiczek, zamków, półki, daszki, ławeczki, stopki poziomujące, numeracja, nadruk itp.)  pozwala na dowolną konfigurację mebla według indywidualnych potrzeb.

Szafki metalowe skrytkowe – wiele wersji i kolorów szafek

Szafki metalowe skrytkowe oferowane przez firmę Galter dostępne są w wielu różnych wersjach, które można wybrać w zależności od swoich potrzeb.

Szafki występują w wersjach: kilku-skrytkowych, kilkunastu-skrytkowych oraz kilkudzisięcio-skrytkowych. Jednocześnie możemy dobrać odpowiednią dla naszego pomieszczenia wysokość i szerokość szafki.

Szafki skrytkowe wyposażone są w kilka różnych rodzajów i kształtów wywietrzników. Dodatkowo, na życzenie Klienta, możliwe jest wykonanie innego, specjalnego rodzaju perforacji.

 

Dzięki wielu możliwościom wyboru każda z oferowanych przez nas szafek, pasować będzie do wnętrza pomieszczenia. Możemy w zastosować w szafki różnorodne opcje i elementy wyposażenia, począwszy od drzwiczek, zamków i półek, przez daszki, ławeczki, stopki poziomujące, po numerację i nadruki na szafkach.

Oprócz tego, że w katalogu naszej firmy dostępne są szafki z drzwiczkami metalowymi, możemy zaproponować Państwu również szafki wyposażone w drzwiczki z płyty laminowanej, MDF, HPL oraz pleksi. W szafkach stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, a także zamki szyfrowe oraz depozytowe.

Wszystko to pozwala nam na dowolną konfigurację mebla, wedle indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W zależności od miejsca i przeznaczenia, mogą Państwo odnaleźć w naszym katalogu idealną dla siebie szafkę metalową skrytkową.

Nasz doświadczony zespół doradców z pewnością pomoże Państwu w doborze najodpowiedniejszych mebli, które w pełni spełnią Państwa oczekiwania. Na życzenie stworzą również wizualizację, która pokaże, jakie szafki będą najlepsze w wybranym pomieszczeniu.

Różne opcje wykończenia

Szafki skrytkowe dostępne są nie tylko z drzwiczkami metalowymi, ale również z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi. W szafkach tych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, zamki szyfrowe lub depozytowe.

Poniżej znajduje się podstawowa paleta kolorów, o inne dostępne opcje prosimy pytać w naszej siedzibie lub skontaktujcie się państwo z naszym działem obsługi.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Zapytaj o

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.