Masz pytanie? Zadzwoń do nas już teraz!

Phone 600-056-337 lub 606-654-671

Znajdź nas w social media

Facebook
Szafy metalowe na ubrania BHP

Szafy metalowe na ubrania bhp – idealne rozwiązanie do szatni pracowniczej

Szafy metalowe na ubrania bhp, które dostępne są w szerokiej ofercie firmy Galter, spełniają wszelkie wymagania określane przez zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, które firmy muszą zapewnić wobec swoich pracowników. Szafy metalowe na ubrania BHP to produkt niezbędny do wyposażenia wszelkiego rodzaju firm produkcyjnych, ale nie tylko. Tego typu meble muszą znaleźć się w każdej placówce, która musi zapewnić swoim pracownikom odpowiednią dodatkową ochronę i bezpieczeństwo podczas codziennej pracy. Do takich firm zaliczamy na przykład placówki laboratoryjne, medyczne, a także budowlane, czy warsztaty samochodowe.

Szafki metalowe idealnie sprawdzą się w przechowywaniu takich rzeczy, jak ubrania na zmianę, odzież ochronna BHP, buty, kaski, nauszniki oraz rękawice ochronne.

W katalogu firmy Galter odnajdą Państwo szafki metalowe w wielu różnych wariantach oraz opcjach wyposażenia. Modele szafek różnią się od siebie, przede wszystkim, kolorem, wentylacją i możliwością zamknięcia jej na zamek.

Dodatkowo, wybierając szafki metalowe na ubrania, możemy zdecydować się na takie, które stoją bezpośrednio na podłodze, bądź na takie, które wyposażone są w specjalne nóżki. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwia zachowanie czystości w pomieszczeniach oraz, w razie potrzeby, przesuwanie mebli. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń zarażonych na działanie wilgoci.

Szafy metalowe na ubrania BHP można łączyć ze sobą w większe grupy szaf.

Meble oferowane przez firmę Galter są solidne, trwałe, estetyczne i zabezpieczone przed uszkodzeniami, przez co idealnie spełniają swoją funkcję.

 

W tym dziale chcemy zaprezentować Państwu znakomite szafki metalowe spełniające wymagania BHP dla firm. Szafki metalowe bardzo dobrze nadają się do przechowywania ubrań na zmianę, odzieży BHP, butów czy kasków ochronnych.

Dostępne są w wielu wariantach i opcjach wyposażenia, wentylacji, z zamkiem lub bez. Szafy metalowe na ubrania BHP można łączyć w większe grupy szaf, można zamówić je z nóżkami – aby ułatwić utrzymanie czystości podłóg w pomieszczeniach, lub odsunięcie szafek od pojawiającej się wilgoci lub wody.

Oferowane szafki do szatni dla pracowników świetnie spełniają swoją funkcję, są solidne, trwałe, estetyczne i dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Czy szafy metalowe na ubrania BHP to produkt tylko dla firm produkcyjnych?

 

Oczywiście że nie! Oferowane przez nasz szafki występują w całej gamie ciekawych kolorów, co sprawia że coraz częściej są proponowane przez architektów wnętrz jako ciekawy dodatek do mieszkania. W nowoczesnych projektach wnętrz, metalowe szafy na ubrania w żywych kolorach przełamują sterylną stylistykę nowoczesnego, zimnego wnętrza, lub w odcieniach szarości stanowią jego jednoczesne uzupełnienie i urozmaicenie.

Świetnie nadają się do pokoju nastolatka lub studenta. Znakomicie wkomponowują się w otwarte wnętrza salonu połączonego z korytarzem i kuchnią, lub jako dodatek do przedsionka domu jednorodzinnego.

Pozwalają uporządkować ubranie robocze w garażu lub warsztacie, a lakierowanie proszkowe sprawia że są bardzo odporne na zmieniające się warunki otoczenia.

Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze właściwego modelu lub przygotują wizualizację proponowanych rozwiązań pod konkretne wnętrze.

Meble metalowe do szatni pracowniczej

Meble metalowe do szatni pracowniczej są niezbędnym wyposażeniem tych placówek, które wymagają od swoich pracowników zmiany ubioru na odzież ochronną, czy uniformy. Do takich miejsc zaliczamy m.in. placówki medyczne, gastronomiczne, czy hotele. Każde tego typu przedsiębiorstwo musi oddać do użytkowania swoim pracownikom szatnię wyposażoną w szafki metalowe na ubrania. Dzięki szerokiej ofercie szafek metalowych dostępnych w katalogu firmy Galter, wyposażą Państwo każde wnętrze, niezależnie od wybranego wcześniej stylu i kolorystyki.

Co ciekawe, w obecnych czasach meble metalowe to nie tylko idealny element wyposażenia firm, ale również sprawdzą się one w szkołach oraz w prywatnych domach! Dzięki gamie ciekawych kolorów, w jakich one występują, proponowane są one przez architektów wnętrz jako ciekawy dodatek do nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza naszego domu. Bardzo dobrze uzupełnią aranżację pokoju nastolatka, czy studenta. Dodatkowo, możemy je wykorzystać w domowym warsztacie lub garażu do przechowywania ubrań roboczych.

Lakierowanie proszkowe wykorzystane przy produkcji szafek metalowych powoduje, że są one bardzo odporne na zmieniające się warunki otoczenia i pogody.

Nasz doświadczony zespół doradców zawsze chętnie pomoże Państwu w doborze odpowiedniego modelu szafek metalowych na ubrania, a także przygotuje wizualizację zaproponowanych rozwiązań pod konkretne wnętrze.

Różne opcje wykończenia

Jak wspominaliśmy oferowane przez nas szafki na ubrania BHP dostępne są nie tylko w różnych wymiarach czy kombinacjach ilościowych, z nóżkami lub bez, ale przede wszystkim w różnych wersjach kolorystycznych.

Meble metalowe malowane są proszkowo, przez co naniesiona warstwa farby stanowi niezwykle trwałą powłokę nie tylko estetyczną ale również ochronną.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

Zapytaj o

Administratorem Państwa danych osobowych jest GALTER Meble Biurowe i Metalowe M. Cinkowski, R. Mazur s.c. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.